לדעת • לשפר

בשוק העסקי, בו התחרות גדולה, קיימים פרמטרים רבים המשפיעים על שורת הרווח של החברה שלך. מחקרים קובעים כי אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר הוא איכות השירות המוענק ללקוח. האם יש לך שליטה על העובדים שלך? האם רמת השירות הקיימת בעסק שלך פוגעת ברווחים? כיום, קיימים כלים המאפשרים לך לזהות בעיות בטיב השירות בארגון ומחוצה לו, לטפל בהם באופן מיידי ולשפר משמעותית את אחוז הרווח. איך ניתן לעשות זאת?

נעים להכיר, חברת EXPOSE.

EXPOSE מספקת לך שירות מקצועי, מתקדם ומקיף הכולל לקוחות ועובדים סמויים,שירותים טכנולוגיים משלימים שיעניקו לך שליטה מלאה על המתרחש בחברה, ישפרו את תהליכי העבודה ואיכות השירות בעסק שלך ויסייעו לו להשתפר ולשגשג.
EXPOSE–זה לדעת מה קורה בעסק שלך.
זה לא סוד שידע הוא כח, על מנת שתהיה לך תמונה רחבה על המתרחש בעסק שלך אנו מספקים שירותים מגוונים המבוססים על לקוחות ועובדים סמויים. כל העובדים שלנו עוברים מרכזי הערכה ומיון, מבחני אמינות,הכשרות וסדנאות מקצועיות, ופועלים על פי דף הנחיות שנקבע מראש מולך.

השירותים כוללים

שירות לקוחות סמויים

שירות המאפשר לך לקבל משוב מקצועי וענייני אודות רמת השירות, האמינות, הייצוג והלויאליות של העובדים שלך כלפי העסק. השירות כולל: בקרות לקוח סמוי פרונטאלי וטלפוני, לקוח סמוי מצולם, צילום בקרת לקוח סמוי לצורך הפקת סרט הדרכה לעובדים, לקוח סמוי בדיקות והשוואות מול מתחרים.

שירות עובד סמוי - פנים ארגוני

שירות זה מאפשר לך לדעת מה קורה בתוך העסק שלך. אנו מספקים שירותי עובד סמוי מקצועי שמגיע מהתחום בו החברה שלך עוסקת, לכן הוא מבין איך אתם פועלים ובנוסף מדבר את ה"שפה" שלכם כך שיוכל להיטמע בארגון במהירות ובקלות מבלי לעורר חשד. העובדים הסמויים שלנו מאומנים לזהות כשלים, נקודות בעיתיות ולדווח עליהם באופן מידי.

שירות לקוחות סמויים - מתחרים

שירות זה פותח בפניך עולם של ידע חיוני על הפעילות של המתחרים שלך, מרמת התמחור שלהם ועד המבנה הארגוני. כוח רב עוצמה זה יאפשר לך לדעת הרבה יותר על העסק שלך וכיצד הוא ממוצב אל מול התחרות ובמקביל לפתוח בפניך דרכים לייעול ולשיפור שלו

EXPOSE זה להבין מה קורה בעסק שלך!

בהמשך לעבודת הבקרים הסמויים בשטח, חשוב לקחת את כל המידע שנאסף, לנתח אותו בצורה מקצועית ולזהות נקודות חזקות וחלשות. אנו מספקים שירותי ניתוח ומעקב מתקדמים שיעזרו לך להבין הרבה יותר ולקבל תמונה כוללת על תפקוד העסק שלך.
סוללת מומחים לשירותך
במסגרת השירות אנו מספקים לך צוות מקצועי שמלווה אותך מאחורי הקלעים. הצוות מגובש ממומחים בתחום השיווק והאנליזה. הם מרכזים את המידע שנאסף על ידי הבקרים, מנתחים אותו בשיתוף עם מכוני מחקר מובילים ומגישים לך הצעות לשימור ולשיפור.
השליטה בידיים שלך
בנוסף, הקמנו מערכת ממוחשבת בלעדית המתעדכנת בזמן אמת ומאפשרת לך לעקוב אחרי הפעילות שלנו, להגיב אונליין ולעיין בנתונים באמצעות דוחות וגרפים מתקדמים.

EXPOSE זה לשפר את איכות השירות בעסק שלך!

במידה ובעקבות תהליך הבקרה שלנו זיהית בעיה בעסק שלך הדורשת מענה מידי, כגון אספקה של כוח אדם מיומן, אנו נספק לך במהירות כוח אדם מקצועי ואיכותי. דבר זה מתאפשר לנו הודות לשיתוף הפעולה עם חברת האם שלנו, ל.מ. עולם של כח-אדם, שחקנית מובילה בתחום משאבי האנוש .
חברת ל.מ. עולם של כח-אדם, מפעילה 25 סניפים בפריסה ארצית ובתשתית של אלפי עובדים מקצועיים זמינים ממטולה עד אילת, כך שבכל מקום בו העסק שלך פועל – אנחנו מכסים אותך וזמינים עבורך באופן מידי.

אנו מזמינים אותך להצטרף עוד היום לשירותי חברת EXPOSE
לדעת מה קורה בחברה שלך, להבין איפה הבעיה ולשפר את תפקוד העסק באופן מידי.

דרושים ל Expos

דרושים בקרי/ות לקוח סמוי לכל אזורי הארץ (עדיפות לבעלי רכב) ובקרי/ות לקוח סמוי טלפוניים להרצליה

צרף קורות חיים:
פנייתך נתקבלה בהצלחה
אנא המתן... הטופס נשלח...

צור קשר

פנייתך נקלטה. תודה
אנא המתן. שולח נתונים

הרשמת לקוח סמוי חדש

חברות בקבוצה
tema:
greentech:
input:
trigger:
ל.מ:
LM GROUP:

נגישות